| carminaburana43 a întrebat:

Inca o data intreb pe cei din SATU MARE si o sa tot intreb pina imi raspunde cineva =unde pot gasi un atelier de reparat bijuterii de argint sau vinde...sau schimba(la o adica e bun si BAIA MARE ca ma duc si ma intorc cu trenul). Va multumesc f. f. f frumos.

Răspuns Câştigător
| christabell a răspuns:

Satu Mare, Str. Iuliu Maniu nr? Stiu ca acolo se comercializeaza si ca au avut si atelier.Succes!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

meny hozo! magazinul care te intereseaza este pe Eminescu!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai tu intreaba, se va gasi cineva care sa-ti raspunda. laughing