| hellokitty95 a întrebat:

Incerc sa deschid un fisier cu bsplayer si nu imi merge imi spune ca nu gaseste nu stiu ce codec.Folosesc bsplayer 2.57, va rog ajutati-ma, ce trebuie sa fac? dau fundita:*

6 răspunsuri:
| selfie a răspuns:

Daca e un fisier de pe telefon (un video) nu merge cu BSPlayer big grin

| agentulagent a răspuns:

Eu am folosit bsplayer mult timp si din aceleasi motive pe care le ai si tu am renuntat la el. Am gasit acum un player mult mai complex si mai bun si l-am inlocuit. Parerea mea e sa renunti la bsplayer si sa iti iei SMPlayer... E foarte bun. Sunt foarte multumit de el

| agentulagent a răspuns:

Eu am folosit bsplayer mult timp si din aceleasi motive pe care le ai si tu am renuntat la el. Am gasit acum un player mult mai complex si mai bun si l-am inlocuit. Parerea mea e sa renunti la bsplayer si sa iti iei SMPlayer... E foarte bun. Sunt foarte multumit de el.

| filip27 a răspuns:

Descarca de pe net un VLC player, ala deschide tot 100%!

| 1Mihai1 a răspuns:

Http://www.winamp.com/media-player/ro descarca-ti winamp pentru. mai multe informati, add first.cop90;):);)

| hiphopjohnny a răspuns:

Ce extensie are fisierul? cand ai instalat bsplayer iti recomanda sa instalezi codecurile necesare...ai facut acest lucru?