| JoMo a întrebat:

FUNDA! Am o problemama! dupa ce instalez Assassin's Creed Revelations incerc sa-l deschid si imi apare o icoana care zice ca imi lipseste nu stiu ce fisier...blink32dll. sau cv de genu si l-am downloadat si tot nu-mi merge! L-am instalat si in C si in D... peste tot. Help!

2 răspunsuri:
| Supps a răspuns:

Trebuie sa il pui in folderul in care ai instalat jocul, probabil arat cv de genul: C:\Program Files\Assassins Creed Revelations\

| JoMo explică:

Am incercat dar tot imi da eroare!