| Dumitru_Calimandruc_1987 a întrebat:

Intr-o seara am intrat intr-un magazin iar cineva a dat cu un spray, dupa care am inceput sa stranut si ma ustura nasul ingrozitor.Cine era in magazin a zis ca a dat cu sparay pentru gaze.sincer sa va spun eu nu il cred ca eu am dat cu sparay pentru gaze in casa si nu am patit asa ceva(sa ma usture nasul si sa stranut) voi ce credeti:e spray de gaze sau e alt fel de spray?

Răspuns Câştigător
| Goggler77 a răspuns:

Eu cred ca nu a fost spry pentru gaze, eu cred ca a fost spray de piper, e un fel de spray pentru auto-aparare, si de obicei stranuti si te ustura nasul si ochii.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu are voie sa dea cu spray cu piper sau lacrimogen fara motiv in magazin. Pentru tantari da.Nu cred ca a fost spray cu piper sau altfel de spray de autoaparare. Esti tu alergic sau acel spray era ceva mai...deosebit.