| RaduMihaiRadu a întrebat:

Intr-o seara am pus telwfonul pe bordul masinii si am observat ca imaginea se reflecta pe parbriz, dar invers(ca si in oglinda). Exista vreo aplicatie care sa intoarca imaginea ecranului astfel incat pe parbriz sa apara imaginea normala? Ar fii util cand folosesti gps-ul spre exemplu

Răspuns Câştigător
| cristi202 a răspuns:

A, am inteles. Pai nu cred ca gasesti asa ceva, caci fiecare aplicatie isi are rostul ei. Eventual foloseste o oglinda care sa preia imaginea si sa o reflecte pe parbriz happy.

4 răspunsuri:
| gaby_2978 a răspuns:

Intoarce telefonul invers si pe parbriz iti apare normal

| Copila2016 a răspuns:

Folosește aplicația Mirror camera. O poți seta pe față sau pe spate depinde de camera telefonului tău.

| cristi202 a răspuns:

Cam orice editor foto serios are functia "Flip" care iti intoarce imaginea ca in oglinda. Si pe Google Play gasesti multe aplicatii de editare foto pentru Android.

| RaduMihaiRadu explică (pentru cristi202):

Nu vreau editare foto. Vreau continutul afisat de telefon pe display sa fie in oglinda. Ca e poza, ca sunt pe Youtube, ca ma joc un joc.