| Yulian_Crystian_1995_Sjwv a întrebat:

vreau sa va intreb ce ne reflecta cel mai bine imaginea poza sau oglinda? Multumesc

10 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Depinde de lumina si de unghiul de vedere.
Oglinda nu se poate retusa cu Photoshop, dar poate fi aburita. big grin

| PainTech a răspuns:

Oglinda.

La poza se pierd mult prea multe detalii, suntem limitați de numărul de pixeli și de precizia camerei. Ai incercat vreodată să îți faci o poza noaptea?

| Ineys a răspuns:

Poza. Cei din jurul tau nu te vad cum te vezi tu in oglinda, ci cum te vezi in poze.

| RKBlue a răspuns:

In oglinda ne vedem inversati.In poza suntem asa cum ne vad ceilalti( de asta multora nu le place atat sa fie intr-o poza pe cat le place sa se uite in oglinda...)
Pozele nu arata unele detalii pe care le vezi in oglinda.

| Paul754880338 a răspuns:

Actiunile, vorbele si efectele lor.

Răspuns utilizator avertizat
| Pantagruel a răspuns:

Oglinda in lumina naturala.

| Devil21 a răspuns:

Oglinda cu siguranță

| daveSUPER11 a răspuns:

Poza in oglindawinking