| noname_1116 a întrebat:

Joc metin2 si stiu ca e in potriva regulamentului sa folosesc hack dar as vrea sa stiu cum se folosese Cheat Engime.
Raspunsul il vreau pentru saman nu sura, razboinic sau ninja.

Răspuns Câştigător
| maxQ a răspuns:

Intra in folderul de unde ai cheatul instalat si dai delete! fratimiu are admin pe metin...Ro

180 răspunsuri:
| cata416 a răspuns:

Stiu eu si l-am folosit da m-am plictisit de metin dar... o sati zic! tot ce trebuie sa faci e sa. daca vrei sa ai speed hack e cel mai simplu :intra pe cheat engine dai pe chenarul care straluceste cauta metin2.ro apoi bifeaza enamble speed hack si dai ce viteza vrei daca dai peste 1. 0 are speed daca dai mai putin are slow... mia stiu si sa-ti faci arme si armuri dai un *** nu le vede nimeni si nu mareste puterea tongue.bft

| cata416 a răspuns:

Stiu eu si l-am folosit da m-am plictisit de metin dar... o sati zic! tot ce trebuie sa faci e sa. daca vrei sa ai speed hack e cel mai simplu :intra pe cheat engine dai pe chenarul care straluceste cauta metin2.ro apoi bifeaza enamble speed hack si dai ce viteza vrei daca dai peste 1. 0 are speed daca dai mai putin are slow... mia stiu si sa-ti faci arme si armuri dai un *** nu le vede nimeni si nu mareste puterea tongue! bft

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar de ce te intereseaza pe tine?!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi pare foarte rau dar nu stiu xD

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum gasesc chatul?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dami id tau man sati zic daca mil dai si mie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Habar nu am, dar stiu ca este un hack mai bun decat cheat engime

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum sa folosesc pentru razboinic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiu eu cum sew foloseste

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am vazut pe http://youtube.com ca iti face arma papuci platosa mai misto
so sabie de lv 0 tio face ce ribu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Degeaba ca e o prostie iti arata acolo un item +9 dar de fapt in realitate este arma pe care ai transformato

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma uameni buni eu vreau un hack de facut itemele +9 exista un hack se numeste +9 hack by banjo cine il gaseste sa bage id asta ionut_bos_2008

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E un singur hack pentru miscare, atac, teleport si inca ceva cauta pe google hack metin2 si in gasesti printre primele. dar parca trebuie cumparat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am hack
de experienta si am lv pe metin2ro 80 pe corvus si ma cheama hercule69 da sa-mi nu dati ban ca nu vreau si ori cum daca imi da ti ban imi iau alt cont si nu o sal dau si ori cum poate o sa-mi bag si dala de atac sau iang data 5 noiembrie ora 10:2

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un pr e admin pe toate metinele

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai il descarci dupa aia vezi ce iti cere de ex la ila de yang trebuie sa iti scrii numele si parola de la joc si dai cati yang vr sa ai si dai buing sau ceva de genu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E simplu rolling on the floor
uitete pe you tube si vezi acolo rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai frate eu stiu com se foleseste ia idul asta si iti explic myu_boy98

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Care ai cont cu cal armat si te lasi de metin2?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da si mie hackurile pentru metin2 la vinctor.valentin97

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uita-te pe youtube!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum a zis maxQ intri in folder dai clic dreapta si dai delet ca eu am admin pe metin.ro,metin.uk si metin.us

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau sa joc metin 2 deoarece nu il am, vreau sa vad cum e jocul, si vreau sa vorbesc cu un prieten.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am eu hack de speed si de iteme+9

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut te rog frumos spune-mi si mie cum se foloseste chat engine am incercat pe digeaba am vazut pe Youtube tot pe digeaba si multumesc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poi am sa iti raspund eu dar cred ca e prea tarziu... cel mai simplu cauta pe youtube metin2 cheat engine si vei vedea un tutorial f bun...vei invata singur

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum folosesc chat engine 5, 2 va rog ajutati-ma dar nu il folosesc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau si eu hacku ala care face totu+9 sau ala care fura conturi plsss bagati idu asta the_killer_boy1997 pls care il are va rog

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Razboinic