| Carla_1496 a întrebat:

La ce este folositoare "Diploma de Participare"?

4 răspunsuri:
| dorikut a răspuns:

Diploma de participare nu este în esența un premiu sau o recunoaștere a unui merit. Ea se oferă, de obicei, tuturor participanților la o etapa superioară a unei competiții pentru a marca faptul că acel concurent (căruia i se oferă diploma) s-a calificat până la respectivul nivel.

B-Bye! wave

| Biutzu a răspuns:

In principal la nimic inseamna ca ai fost si tu pe acolo dar nu ai facut ceva spectaculos, dar daca a fost ceva important te poti lauda si tu ca ai fost acolo.

| IngerashCuBombonele a răspuns:

Nu este folositoare la nimic. decat sa arati ca ai fost la concursul respectiv.big grinbig grinbig grin fundita?hee hee

| YsP a răspuns:

La nimiclaughing))