| Xicsul a întrebat:

La ce scoala/liceu invatati? si de ce invatati in acea scoala sau acel liceu?

Incep eu: sunt clasa a 8a A scoala nr5 Emil Gulian :X:X Giurgiu

5 răspunsuri:
| Eღilia62 a răspuns:

Invat unde invat pentru ca eu am ales sa ajung la liceul ala, cand am pus optiunile pentru intrare la liceu.Dar tu n-ai ce face si te lauzi pe TPU cu scoala ta? Sa ajungi la facultate si dupa aia sa vi sa ne spui.

| NoNameJunior a răspuns:

Din cate vad vrei sa aflii multe despre noi.
o sa ajungi sa ne intrebi si unde stam, nu?
termina cu intrebarile de genul asta!

| MâţaD a răspuns:

Sunt clasa a9a la liceul teoretic "Carol I", Fetesti.De ce invat aici? Pentru ca este un liceu bun, iar la profilul meu chiar se face carte(matematica informatica intensiv engleza).

| WeeD a răspuns:

Ce e aia scoala ?

| Xicsul explică:

Cine e la profilul turism ati putea sa imi dati unele explicati cam ce se invata acolo?