| nugasescnume a întrebat:

La instalarea antivirusului primesc o eroare
http://imageshack.us/photo/my-images/18/78565134.png/

si daca dau "Ignorare" apar altele asemanatoare, nu stiu exact cate erori de genul acesta apar, insa daca dau ignor la toate nu mai functioneaza antivirusul... deci daca stie cineva ce as putea face?

1 răspuns:
| SomeOne_1942 a răspuns:

E posibil sa nu ai cont de administrator pe acel computer. incearca sa te loghezi cu un cont de administrator care are drepturi depline asupra calculatorului si apoi sa il instalezi.

daca totusi esti logat ca administrator, dai click dreapta pe programul de instalare si ai o optiune: "RUN AS ADMINISTRATOR" apoi ar trebui sa mearga.

succes