| alysupergirl a întrebat:

La lady popular imi spune ca trebuie sa obtin minim 30 de duel sau duelul modei ca sa trec nivelul 6 dar nu stiu ce trebuie sa fac imi spuneti va rog.

Răspuns Câştigător
| Deeadewa a răspuns:

Buna! Pai, in primul rand te duci la provocari, apoi in dreapta ai niste fete si dai click pe ele. O sa-ti apara luptele domnisoarei si $. Acolo lasi luptele domnisoarei si dai 0$. Inca un lucru daca vrei sa castigi du-te la clasament si scrie ralukuta27. Dai sa o provoci si banuiesc ca vei castiga. Ea, ralukuta27, este prietena mea. funditahappyhappyhappy?

3 răspunsuri:
| alinuytza a răspuns:

Provoaco pe zuzu9909

| alinuytza a răspuns:

Provoaca pe zuzu9909 am auzit ca este falita

| lavinik a răspuns:

Pai trebuie sa castigi la duelul modei la la lupte domnisoare de 30 de ori daca faci asta treci la lvl urmator PS:nu trebuie sa joci pe 30 de dolariwinking pup scumpa succes la joc