| 3my098 a întrebat:

La "Lg cookie fresh" cum as putea sa imi bag internet pe telefon (Gratis) Astfel incat sa pot vorbii de pe telefon pe mess cu altii.

Fundita Cel Mai Explicit Raspuns :X

Răspuns Câştigător
| just4you a răspuns:

Apeleaza *100# da si da la numarul 2 (oferte) dupa care iti apar niste oferte cu minute si chestii de genu dar da la numarul 7 sau 8 unde scrie "altele" sau inainte nu mai stiu exact dupa ce ai dat acolo o saiti apra undeva oferte de date(parca nr 3) da acolo iar apoi o sa iti apara testeaza gratuit internetul pe mobil(e nr 1)da acolo iar apoi da din nou 1(ok) si astepti sa primesti msj de confirmare. Dupa ce il prim intra la web si scrie la adresa www.yahoo.com si da in jos si scrie undeva messenger. Da acolo dupa care te loghezi si atata tot! Sper ca te-am ajutat

1 răspuns:
| AlessiaRebecca a răspuns:

Daca ai numar de orange. este o optiune cu o sapt gratis.dar mai mult de atat nu cred. happy
p.s: *100# apoi dai oferte(2) apoi oferte de date (4) apoi dai testeaza gratuit internetul pe mobil (1).

Sper ca te-am ajutat happy