| gmxromania78 a întrebat:

La placa video GTS 450 trebuie neaparat introdusa mufa aceea cu 6 gauri? Daca da, eu nu am mufa de vine de la sursa la placa video, ce sa fac? Trebuie sa iau o sursa noua sau un adaptor?

8 răspunsuri:
| Ghitoaica_Florentin_1998 a răspuns:

Salut am si eu o gts 450 dar nu am nici-o mufa care vine de la sursa...Dar placa video iti merge?/

| BLKZ a răspuns (pentru Ghitoaica_Florentin_1998):

Depinde de producator, dar de obicei, modelele GTS 450 vin cu alimentare PCI-E 6 pini. Eu unul ti-as sugera sa cumperi o sursa noua, chiar daca sunt adaptoare dar de obicei sursele care nu au cablu de alimentare PCI-E 6 pini sunt vechi si nu duc asemenea componente.

| Ghitoaica_Florentin_1998 a răspuns (pentru BLKZ):

Posibil nu zic ca nu dar eu am de la qleadtek(nu stiu daca am scris bine)este ceva de la nVIDIA firma astawinkingOricum are drivere de nividia

| gmxromania78 explică (pentru Ghitoaica_Florentin_1998):

Salut, are conector 6 pini placa ta?

| Ghitoaica_Florentin_1998 a răspuns (pentru gmxromania78):

Nu are nici-un conector o bag in slot la placa de baza si gata...

| gmxromania78 explică (pentru Ghitoaica_Florentin_1998):

Este la fel debuna ca nVIDIA gts450 1 gb ddr5 sau mai slaba?

| Ghitoaica_Florentin_1998 a răspuns (pentru gmxromania78):

La fel 1gb pixel shader 5.0 si shader version tot 5.0 merge orice joc pe ea nu am treabawinking

| gmxromania78 explică (pentru Ghitoaica_Florentin_1998):

Salut, imi poti da un site sau o poza sa o vad? Si chiar s-o cumpar? Daca vrei add id : cryz_kontakt22