| anononymos a întrebat:

La transformice cum imi folosec abilitatile de saman si cum inget un soricel? va rog spuntim

1 răspuns:
| Yssy12 a răspuns:

Abilitatile de saman le ai doar cand esti prima din lista de soricei.Ca sa legi balonul de soricel apasa C sau B.ca sa legi o scandura de alta apasa C.Ca sa faci o scandura oriunde fara sa cada si sa se invarta daca e prea multa greutate pe o parte apesi B.Ca sa faci elementele invizibile apesi SPACE.Ca sa ingheti soriceii pui gheata pe ei si trebuie sa ai si tu branza, iar vreo 3-6 soricei sa fie intrati in gaura. Uite un joc la fel:heromice.com iti da 9999999 capsuni si branze sau 999999 capsuni si branze, nu stiu sigur.
Sper ca te-am ajutat.