| moRE_4547 a întrebat:

Daca sterg toate contactele Address Book de la Yahoo Messenger mi se vor sterge si idurile pe care le am in lista?happy
Am peste 1500 si mi se incarca foarte greu messengerul.

Răspuns Câştigător
| Dannyjj a răspuns:

Ce intreaba omul si ce raspuns ii dati voi,
Deci vrei sa stergi contactele din address book, dar nu vrei sa pierzi id-urile din lista, pai daca ii stergi pe cei din address book nu vei pierde nici un id, nici macar pe cei din lista de ignore, am sters eu, facand un test pe un id in care aveam 12 id-uri in lista si la address book 27(erau introdusi si cei carora le-am trimis sau de la care am primit emailuri) am sters acele 27 de contacte din address book si id-urile din lista sunt inca acolo, deci poti sterge linistit.

4 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

De id-uri nu scapi niciodata! ai putea sa le dai ignor ca sa nu te mai ingreuneze pe tine

neluL
| neluL a răspuns:

Poate nu am inteles eu tema ta! dar tu ai zis asa "Am peste 1500 si mi se incarca foarte greu messengerul." deci daca vrei sa iti usurezi mesengerul da ignor la cat de multe adrese ai(id-uri care nu iti servesc tie )fara sa mai faci acum polemica... daca le stergi de acolo ti se vor sterge si dincolo? Pentru mine e clar daca vrei sa mearga messul usor fa ce ti-am spus! Poate ai inteles de data asta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sterge doar IDurile nu are rost sa stergi ce e in Adress Book

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nuuu. Poti sterge cate vrei, ca ID-urile raman la locul lor.Si mie mi s-a intamplat asta.