| AliceAne a întrebat:

Leptopul meu se stinge singur, in timp ce umblu pe el, asa din senin, care poate fi cauza?

8 răspunsuri:
| WR104 a răspuns:

Cel mai probabil se incalzeste prea tare, verifica temperaturile in timp ce umbli pe el.

| TheSmith a răspuns:

Cred ca din cauza prafului, ai prea multe apicatii/jocuri deschise! i-ai un cooler!

| elysi a răspuns:

Se supraincalzeste...mi s-a intamplat si mie. Poti sa iti cumperi un suport special de laptop.

| AdeeMaria a răspuns:

Si mie mi se inchide o data sau de doua ori pe zi... faza e ca la mine are un mic mic buton, apas pe el si se aprinde la locwinking

| terminallyCapricious a răspuns:

Virusi... thinking

| mrBean008 a răspuns:

1)poate se supraincalzeste, in acest caz trebuind sa ii iei un mic suport cu ventilatoare care sa-l raceasa.nu il tine in pat(cum au zis cei de sus) deoarece se lasa in asternut si nu se raceste:tine-l pe o masa
2)ia-i un antivirus bun si fa o scanare(avg 2013-30 days free)
3)deschide-l si sufla-l de praf sau doar sufla in gaurile unde sunt(daca are) ventilatoarele

| GarryOfLivia a răspuns:

Se incalzeste... nu il tine pe pat, poti sa cumperi un "ventilator" din acela care se pune sub el cu picioruse sau daca esti specializata poti sal desfaci si sal cureti de praf...dar asta e mai greu decat la un calculator

| No0Na0Me a răspuns:

Probabil se supraincarca! Si eu patesc la fel si nu prea stiu motivul!big grin