| Simpluuu a întrebat:

M-a pus un var de-al meu sa pun aceasta intrebare pe TPU ca cica ii trebuie la sorasa o fisa cu exercitii ca sa se laude la diriginta ei. exercitiul este:
" aratati in ce domeniu de activitate se foloseste cuvantulgarnizoana. alcatuiti propozitii cu alte patru cuvinte care apartin aceluiasi domeniu. "
am nevoie de acest exercitiu rezolvat in maxim 15 minute. funda celui mai bun raspuns in afara de : spune-i ca nu trebuie scris pe internet aceasta intrebare. ca el spune; ba da.
si daca nu il ascult el incepe sa in mazgaleasca temele cim deja a facut acelasi lucru doar ca in tra 4 a.

Răspuns Câştigător
| IriIsht a răspuns:

Nu prea stiulaughing