| PolBoss a întrebat:

Ma doua intrebari:
1. Vreau sa-mi cumpar de pe eMAG aceasta tableta E-BODA IMPRESSPEED E300, si fiindca nu am destui bani vreau sa mi-a iau in rate, dar daca o iau in rate voi plati mai mult, tableta costa 599 lei si daca o iau in rate in total se vor aduna mai multi bani.
2. Daca o cumpar in rate cum as putea plati fiindca nu vreau sa platesc cu cardul as putea plati bani gheata de exemplu sa merg undeva si sa dau rata lunara.
Va multumesc, dau funda pentru cel care ma face sa inteleg mai bine.

2 răspunsuri:
| alexandra13131718 a răspuns:

Ai putea sa o iei in rate si sa platesi in jur de 70 pe luna depinde pe cate luni o faci.

| LegendaryAngel a răspuns:

Din pacate trebuie sa dai bani prin card si eu am vrut sa dau cu bani normali deci crying