| superpissy40 a întrebat:

Ma simt ciudat. Abia a inceput scoala si ne da teste predictive(mie imi place scoala, dar eu sunt a 8-a si parca nu fac fata).O sa dam 3 teze pe semestru,teste, examene...Parca am capul ingreunat..La tabla eu vreau sa ies dar imi e rusine si un pic frica.Deja fata de anul trecut sunt schimbati 3 profesori sau 4 cred...Ce pot face?

1 răspuns:
| bucovinaaa a răspuns:

Daca stai in banca macar invata sa stii pentru tine, nu trebuie sa existe RUSINE pentru ca este in joc cariera ta de viitor licecu, facultate, etc..si eu am trecut prin asta relaxeaza-te si el mai important CALZULEAZA SI ORGANIZEAZA-TE INCAT SA NU TE AGLOMEREZI