| florin9999 a întrebat:

Maine plec cu un tren personal de la Turnu Severin la Caransebes.Intrebarea este:"Au prize la clasa a 2-a?" Sau "Au prize macar"?

3 răspunsuri:
| MariaO a răspuns:

Da, au prize la clasa a2a si in personal, doar ca sunt bagate mai in spatele scaunului happy

| antonG a răspuns:

Depinde de vagoane. Dacă trenul e cu vagoane de pe vremuri, nu au prize. Dacă e cu vagoane recondiționate (supraetajate), poate au, poate nu, depinde de vagon. În general nu au.

| freescape04 a răspuns:

Sincer eu nu stiu sa aiba vreo priza.Fac naveta cu trenu` si nu am vazut nicio priza.