| iuliaOK a întrebat:

Mergem la școală pe 11 sau nema? =(

Răspuns Câştigător
| Simpatic a răspuns:

Eu as vrea ca lumea sa isi reintre in fagasul bun, dar nu cred ca e indicat acum cand inca avem mii de cazuri de infectari pe zi sa se deschida fizic scolile.
Si eu imi doresc din tot sufletul ca pandemia asta nenorocita sa dispara pentru ca a distrus vieti, economii, cam orice!

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

In martie - sa vedem ce invart astia cu C20 doar e modern virusul

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nema

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Nu începe nicio școală până prin aprilie-mai.

| PainTech a răspuns:

Online.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Online in fata calculatorului da, dar nu fata in fata.

| BlackPixel a răspuns:

O sa inceapa scoala online, nu fizic.

| SLexuS a răspuns:

Oficial se spune ca pe 11 se deschide, dar neoficial sunt sanse ca s-ar putea in aprilie, cand vaccinul o sa ajunga la toti ( tinand cont ca 80% nu si-l fac ).

| GabiIancu2001 a răspuns:

Având în vedere că faza asta cu cazurile in scădere vor fi maxim pana la Sf Ion nici o sansa, poate din martie aprilie, oricum pe mine nu ma intereseaza sunt anul 1 vine sesiunea e lejereanu pana in februarie. BAFTA

| iuliaOK explică (pentru GabiIancu2001):

Am și eu doi frați în primul an, unu învață de rupe, celălalt se plictisește. Eu oricum nu cred ca mai prind nici clasa a 12-a, aia e rolling on the floor))