| anonim_4396 a întrebat:

Mi-am dat seama ca unii copii sunt prea dezvoltati pentru a intelege prostia si altii prea prosti pentru a se atasa de ea, asa o fi?

Răspuns Câştigător
| AndutzaAndu a răspuns:

Poate.fiecare cu firea lui/ei.Si eu fac parte din prima categorie, nu ca as fi prea dezvolatata ca sa inteleg prostia, dar imi dau seama cand un om face o prostie mare cat elhee hee sau cat ea ca nu e excluslaughing

3 răspunsuri:
| SweetCandy a răspuns:

Pai km asa e:X

| juniper a răspuns:

Da, fac parte de prima categorie, dar sunt multi "nedezvoltati" pe lumea asta si de aceea prostia este atat de des intalnita, daca pentru prostie ai primi amenda si daca as fi facut parte din categoria a doua, probabil as fi primit amenda la fiecare colt de strada.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
Mai grav este când este vorba de adulți, care o țin pe a lor, una și bună, precum Ion cu fluierul. Cică mai au și "nițicai" școli înalte!
Pa, pa.