| Mynameiz a întrebat:

Mi-am facut cont mai demult pe lajumate.ro si am uitat parola cum o pot afla?

2 răspunsuri:
| Silent3025 a răspuns:

Autentificare>Ai uitat parola?> Resetare parolă> Introdu adresa ta de e-mail pentru a-ți schimba parola contului.
Daca iti mai aduci aminte adresa ta pe care ai folosit-o la inscrierea pe lajumate faci cum am scris mai sus.

| TarraDeVil a răspuns:

Ca să îţi poţi recupera parola, trebuie să introduci adresa de email. Când dai pe autentificare, îţi apar locurile unde trebuie să scrii adresa şi parola.Mai jos, scrie cu portocaliu "Ai uitat parola?".Dai pe chestia aia şi îţi vor apărea lucrurile pe care trebuie să le faci pentru a recupera parola.