| Andrei_Kiritescu_1990 a întrebat:

Mi-am pierdut cartela din telefon si as vrea totusi sa-mi pastrez numarul se poate? (mentionez ca nu era abonament, era cartela reincarcabila)

Răspuns Câştigător
| SpookyKid a răspuns:

Da,se poate...te duci si zici numarul si iti da cartela, not a big deal

4 răspunsuri:
| Rebecca123 a răspuns:

Odata ce ai pierdut-o, normal ca iti trebuie alta cu alt numar. Nu il poti pastra caci odata cu cartela, s-a dus si numarul tau.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Poti sa mergi la o reprezentanta Orange. Si eu am avut cartela preplatita si am fost la ei si mi-au dat alta. Diferenta este ca amea era inregistrata cu numele la ei. Nu stiu daca tu ai avut abonament pe ea!

| ylakiztenurb a răspuns:

Da se poate...te duci la o reprezentanta Orange si le spui ca ti-ai pierdut cartela dar vrei tot nr acela(si eu am facut asa)

| ylakiztenurb a răspuns (pentru ylakiztenurb):

(mi-a dat cartela cu acelasi nr si un abonament pe trei luni dupa care poti renunta la abonament)