| cZrell a întrebat:

Neata all. In cat timp credeti ca poate ajunge un colet de la Alba Iulia la Bucuresti prin Posta Romana?

Răspuns Câştigător
| zinsi a răspuns:

In 3 zile lucratoare(aceste zile fiind luni marti miercuri joi si vineri)
sa zicem ca daca ti-a trimis cineva coletul vineri primesti avizul marti

6 răspunsuri:
| Ioana1984 a răspuns:

Parerea mea in 3 zile sau maxim 4. Cel mai bine intreaba la posta.Succes.

| ATHOS a răspuns:

Daca e trimis cu o firma de curierat ajunge a doua zi! Ex : Cargus

| Dj Boalca a răspuns:

Depinde de ziua in care l-ai depus...(de exemplu:ai depus luni--marti este acolo, daca ai depus miercuri-joi-vineri-sambata-tot duminica ajunge)

| pengu a răspuns:

Orice colet sau scrisoare interna ajunge in 3 zile lucratoare, daca nu il trimiti prin prioripost.
bye tongue

| cZrell explică:

Luni a pus coletul, adica azi at trebui sa imi ajunga avizul nu?

| cZrell explică:

Va multumesc oricum :*