| razvanyoung a întrebat:

NeeD FoR SpeeD WorlD!
http://world.needforspeed.com/
Pentru cei care joaca imi puteti da "add" la prieteni in joc!(CRZ666)
Ce pareri aveti despre joc?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca este un joc foarte interesant

4 răspunsuri:
| alexxx a răspuns:

Il joc de aproape juma de anhappy super

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este bunicel...

| Cosmin21_6966 a răspuns:

Nu mi se pare un joc interesant, deoarece are mapele de la need for speed most wanted iar kilomiterajl este cam varza. Dar acum fiecare cu parerile sale.

| speed225 a răspuns:

Am un cont la nfsw lvl 50 si am 5 masini, corvette zr1, ford mustang boss, bmw m3 gts, lamborghinii murcielago lp 640 roadster si vw aciroco big grin, daca va interseseaza lasati-va id-ul