| AntoniaOrman a întrebat:

Nu imi merge facebookul.Imi apare o imagine alba si nimic altceva.De ce?

Răspuns Câştigător
| Uta_Florica-rodica_1966 a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat dar si-a revenit singur... oricum trebuie sa ai rabdare cu el!

12 răspunsuri:
| NoChanceForUs a răspuns:

Pentru că au mirosit că ai cont pe hi5.

| rutanklan a răspuns:

Pentru ca asa trebuie! happy

| IonutAxi a răspuns:

Daca ar merge ar ajunge departe. Dar el functioneaza doar ca acum nu mai functioneaza. Succes

| KeshaTikTok a răspuns:

Probabil pentru ca stai prea mult pe el, sau ca nu-ti merge calculatorul pentru ca are virusi.
Sunt motive... Poate ca s-a blocat...din EN motive!
Nu stiu sa ti le descifrez. Dar daca tii neaparat sa ti-l repari, du-te la vreun specialist.

| FyTzE a răspuns:

Asa imi face si mie imi apare apoi imi apare apoi imi dispare tot! servarul e prea incaract happy am pus si eu o intrebare mai devrme si raspunsul asta l-am primit!crying groaaznic nu?

| FyTzE a răspuns:

Funda?!

| AntoniaOrman explică (pentru FyTzE):

Nici o funda pana nu mi s-e rezolva problema tongue.

| Biib133 a răspuns:

Dă refresh de câteva ori și poate îți revine.

| StanilaAna a răspuns:

Nu iti merge facebook-ul pentru ca stai prea mult pe el si sora/fratele tau mai mare s-a saturat si l-a blocat.

Bafta!

| MisteriousGirl6868 a răspuns:

Nu mergeeee nici la mine sad