| RedNato a întrebat:

Nu imi merge google.ro imi spune "Serverul nu a fost găsit" de ce? Dau funda la cine imi raspunde si functioneaza.
P.S Am net prin modem.

Răspuns Câştigător
| GameMasterDark a răspuns:

Incearca pe alte browsere sau pe internet explorer sau daca nu fa asa:intra in control panel dai la Internet Options la General si unde scrie(to create home page tabs, type each address on its own line)si in spatiul de mai jos scrie www.google.ro si jos de tot da apply si dupa aceea ok
Ps:netul de pe modem e de rahat iti merge greau netul mai ales daca ai netul de la :Zapp, Orange, Vodafone sau Cosmote
Cred ca teau fost de folos informatiile pe care ti le-am scris eu. Funda

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da mai multe detalii, nu merge pe nici un browser?
a mers pana acum?

| AnDrEy55 a răspuns:

Ori nu ti-a cazut netul in ziua aceea sau browser-ul pe care il ai nu este bun. Depinde, si mie mi se mai intampla.