| PcvXd a întrebat:

Nu imi merge sa imi mai vad imaginea de profil de pe facebook! Apas pe ea dar nu apare si nici la altcineva cum sa o fac inapoi? FUNDA URGENT!

Răspuns Câştigător
| RADOXO a răspuns:

Buna! Iti poti pune o alta fotografie de profil dar sa nu o stergi din acel album din care ai luat-o si dupa aceea ti-o poti schimba cu alta daca vei mai vrea! E simplu, bafta!

2 răspunsuri:
| adelutza2000 a răspuns:

Si eu am aceeasi problema

| broo a răspuns:

Trebuie sa mergi la setari de profil sau asa ceva... apare acolo cum vrei im aginea de profil si mai multe! Sper sa gasesti, nu stiu nici eu exact dar cum ai facut-o sa nu se poate vedea faci inversu!