| Stefania a întrebat:

Nu mai imi gasesc CD-u pentru placa videosad. De unde as putea sa-l descarcsad? Si inca ceva : am auzit ca daca vreau sa il descarc de pe net atunci trebuie cel mai nousad. De unde sa fac rost, adica ce sa scriun si de pe ce sitecrying?

6 răspunsuri:
| Slavian a răspuns:

Vrei sa spui driverele placii video?
Incearca de aici : http://www.nvidia.com/Download/index.aspx?lang=en-us

| sinblade27 a răspuns:

Dupa site-ul producatorului... daca ai nvidia. dupa nvidia.com,ati dupa amd.com daca iti stii ce placa ai e simplu sau spune-mi mie numele placii si ti-l trimit prin messenger

| andreeada a răspuns:

vezi ca ai in calculator cauta! daca nu mai e o solutie sa-l duci la reprezentantii mistad si da le dai 50 lei ca sa ti-l rezolve! succes!

| florin752010 a răspuns:

Trebuie sa scrii cum se numeste placa ta video, apoi drivere gasesti pe net gratis. Ca sa gasesti numele placii video urmeaza urmatorii pasi : click dreapta pe My Computer->manage->dublu click pe "device manager" ->dublu click pe "display adapters" si vezi ca scrie dedesubt. Ori postezi tot aici si-ti dau raspuns, ori cauti pe google.

| florin752010 a răspuns:

Fa asa cum ti-am zis, si nu te costa nimic.