| ale91 a întrebat:

Nu mai pot scapa de internet explorer 7, folosesc chrome, am dezinstalat explorer si tot mi se deshide pe explorer tot felul de publicitate de la jocuri pagini aiurea,,,,, cum scap help me plzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Deschide Google Chrome si intra in Unelte(cheia fixa din dreapta sus)/Optiuni/Elemente de baza si bifeaza Setati Google Chrome ca browser prestabilit(optiunea este chiar jos) si atunci o sa se deschida mereu in acesta. Numai bine!