| TerosistJocker a întrebat:

NU pot sa dau mai mult de 5 comentarii pe zi zice ca trebuie sa imi validez contul dar nu primesc nici un mesaj de validare cine ma ajuta?

Răspuns Câştigător
| tiberiupi a răspuns:

Asteapta ca vei primi. am avut aceeasi problema si s-a rezolvat.

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Poate că nu ai confirmat înregistrarea pe TPU. În ziua când te-ai înregistrat, ai primit un mesaj de la TPU, în contul de e-mail indicat la înregistrare(se poate să fi ajuns şi în Spam), prin care îţi solicita să confirmi înregistrarea dând clic în locul indicat din mesaj. Dacă nu ai facut asta caută mesajul, deschide-l, dă clic în locul indicat şi nu ar mai trebui să ai asemenea probleme. Dacă nu gaseşti mesajul de la TPU scrie un mesaj din CONTACT şi roaga să-ţi trimită acel mesaj. Succes şi numai bine!

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Citește aici: http://www.TPU.ro/intrebari-frecvente
Pa, pa.