| AKA_7404 a întrebat:

Nu pot vedea videoul de pe youtube. Ce trebuie sa instalez?

4 răspunsuri:
| Vulvatron a răspuns:

Adobe flash player

| eddieoffroad a răspuns:

Chestia cu youtube ai patit-o de la inceput? Sau ti s-a intamplat acum cateva ore?

| AKA_7404 explică:

Acum cateva ore. Eu folosesc Google Chrome ca browser. Cand incerc sa descarc A.F.P. imi zice : "Your Google Chrome browser already includes Adobe® Flash® Player built-in. Google Chrome will automatically update when new versions of Flash Player are available." Si totusi nu pot vedea anumite video`uri pe youtube. Doar unele, altele pot.