| ovidiu_4478 a întrebat:

Nu stiti un program de inregistat vocea, si in acelasi timp sa inregistreze clar sunetele emise de boxele calculatorului?

2 răspunsuri:
| ionut_8984 a răspuns:

Este un program bun pe care il folosesc si eu gasit aici http://www.panalu.net/2010/12/inregistrare-audio-in-timp-real.html care este gratuit si portabil, nu este nevoie sa-l instalezi, eu sunt multumit de calitatea sunetului inregistrat

| LauraMarshall a răspuns:

Acustica Mixcraft.e mai greu la inceput pana inveti sa lucrezi cu el si sa reglezi sunetele in rest e foarte bun:d