| anonim_4396 a întrebat:

Nu stiu pe ce am apasat dar am dat click pe Microsoft Word si a disparut programul de pe ecran. Parca ar fi fost sters. Si nici in Recycle Bin nu il gasesc. Ce s-a intamplat cu el? Si daca intr-adevar a fost sters, de pe ce site sa il downloadez din nou? Un site bun...

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poate ai tras din greseala de el si l-ai introdus in alt folder, cauta-l in folderele de pe ecranhappy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am incercat sa caut in My Documents. dar cand intru mi se restarteaza calculatorul.

| birku a răspuns:

Da un search prin tot calculatoru big grin