| PrincessConsuela a întrebat:

O intrebare mai ciudata cred... Ce inseamna "spam"? Stiu cand se da dar nu stiu ce inseamna, de la ce vine vreau sa zicbig grin

Răspuns Câştigător
| AlexandraR a răspuns:

Spamming (sau spam) este procesul de expediere a mesajelor electronice nesolicitate, de cele mai multe ori cu caracter comercial, de publicitate pentru produse și servicii dubioase, practicată în industria e-marketingului și de proprietarii de situri pornografice. Spam-ul se distinge prin caracterul agresiv, repetat și prin privarea de dreptul la opțiune.

1 răspuns:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Poftim, http://ro.wikipedia.org/wiki/Spam
Pa, pa.