| A_5617 a întrebat:

Vreau si eu statusuri mai rebele asathinking

nu stiu cum sa zicbig grin

Aveti?batting eyelashes

Răspuns Câştigător
| ForbiddenLove a răspuns:

Good girls do bad thinks
his lips are like wine and i want to get drunk
why not?!
fetele bune ajung in rai, fetele rele ajung unde vor ele
fetele rele obtin ce vor, fetele bune nu pierd nimic
ultimele doua "statusuri" sunt titluri ale unor carti...in legatura cu statusurile doar astea imi vin acum

8 răspunsuri:
| Aviiana a răspuns:

Intra pe www.statusuri.ro, aici gasesti toto felul de status

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred ca sunt. j eu caut

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai sunt ce vrei dar nu poti avea pentru ca fac ce vreau cu viata mea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Baby, ea nu te vrea pentru ca o iubesti ea te vrea pentru ca, ii soptesi "iti fac palat la bucuresti cand o sa mai cresti"

Sunt eu mik da a draq, nu sti ce ma duce capu, de vrei sa te joki cu mine, baga'te daca te tine, dar iti spun ca nu'i de bine """"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu st printzesa sh de aceea st perversa sh cat as vrea nu m; as putea shimba ca asta'i viata mea sh st mandra de ea___sh app orice boy incearca sa ma abordeze trebuie' sa fie smecher sa impresioneze, dr nu my raw ca mine ca nu e de bine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Voi radeti de mine ca sunt diferita, eu rad de voi ca sunteti toti la fel...winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

FiTe, geSTuri sHi Tupeu…aSTa e TaLenTuL meu…Sunt o diva JmechieriTa…Hai fa paSi sHi gura miKa…K’am Surori adeVaraTe …care ‘mi Tin mereu parTe…FiTZe roZ de JmecHieriTe…pentru Tine Gura miK

| Ramz_2465 a răspuns:

Http://www.tpu.ro/......ce-status/ gasesti pe asta mai multe...succes