| b2gdan0 a întrebat:

O persoana m-a blocat pe facebook de la prieteni. Cum ma deblochez singur?
Vreau cat mai multe raspunsuri folositoare.

3 răspunsuri:
| LIN2010 a răspuns:

Pai cum sa mai intri daca te-a blocat,(nu te mai accepta),gata,renunta sau ia legatura cu persoana si rezolva problema amiabil, altfel nu vad cum(legal si prieteneste, ca prieten trebuie sa respecti hotararea luata de prieten, nu?, alfel nu esti prieten). Respecte

| CorneliaC a răspuns:

Da nu poti sa te deblochezi decat daca ii intri in cont, dar asta nu prea e posibil, nu cred ca-ti da parola big grin

| Hang0ver a răspuns:

Da imi pare rau da nu mai poti. sad