| anonim_4396 a întrebat:

Oare vom murii mainelaughing?

12 răspunsuri:
| Sოﺁℓε a răspuns:

laughing nu cred
sper sa nu laughing

| anutza97 a răspuns:

Nu prea cred in chestia asta :-j stai calma;))... daca nu te der dai si u un click http://fripta.com/u.php?user=anutza9711

| rolfenstein a răspuns:

De murit nu dar e posibil sa mai avem cutremure, mai ales in japonia.

| coolestpageer a răspuns:

La fel cum MOJOJO le va distruge pe Powerpuff? in ziua aceea chiar si noi vom fi fara aparare si va veni sfarsitul lumii...rolling on the floor)

| WeenieMe a răspuns:

Ei da. vezi sa nu laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu

| Moonster a răspuns:

Batete peste gura fetito mai e pana in 2012 asa ca nu murim maine

| AxxyAlexandra a răspuns:

Nu mai asculta toate prostiile oh go on
Cand e sa murim, murimlaughing
Dar nimeni nu poate sti cand va fi asta oh go on
Asa ca stai linistita:*

| Tessa a răspuns:

Eu cred ca nu...:-P N-au ce sa zica si baga chestii d-astea cu sfarsitul lumii...Nah ce sa le ceri?!laughing

| Mary_3424 a răspuns:

Nu stia linistita tyoate cele le spune despre gaura lumi ca ne va inghiti si chesti de astea nu sunt reale domnul sfant stie cand vom muri. Deci NU MURIM

| LyaLiana a răspuns:

Pai eu am auzit ca va fi cutremur in Romania.in Bucuresti sau nu stiu unde dar nu cred ca daca se va intampla va fi ceva atat de grav, dar acum depinde de Dumnezeu, insa vom afla maine ce se va intampla!

| Criztina a răspuns:

Nu nu vom muri deoarece luna nu are un traseu in forma de cerc si are un traseu steric usor tutit asa ca e normal sa fie in 2 puncte mai aproape si in 2 mai departe