| mtrix a întrebat:

Pana la ce ora circula tramvaiele in Iasi?

2 răspunsuri:
| PeFuga a răspuns:

Depinde de traseu. Dupa ora 22:00 nu mai circula decat cele care se retrag la depou. Am avut norocul sa prind si la 22:30, insa Depou-gara sau tramvai 6 care se ducea in rondul din Alexandru.

| Bianchxoxo a răspuns:

Buna. Tramvaiele circula pana la ora 22 maxim. Dupa ora aceasta se intorc in depou. Dar eu iti recomand sa il iei pe la 21:30 pt.ca vin foarte greu dupa 21:30 sau nu prea mai vin( sunt si care trag chiulul si scriu pe ele defect doar pentru.a pleca mai devreme din tura).
O zi buna!