| CriStian17788 a întrebat:

Pareri liceu Alexandru Ioan Cuza din Bucuresti?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Pareri bune.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Acum 7 ore | Violleta2022 a răspuns:
Pareri bune.

Facem pariu ca @Violleta2022 habar nu are nici macar unde e acest liceu?

Asa ca nu te mai baza pe raspunsurile de pe TPU

| Andrei21341241 a răspuns:

Slab, este in titan am fost acolo si m-am transferat este in mare parte ca o inchisoare. profesori vor foarte mult de la elevi si meditatile ajung si la 700 euro pe luna deoarece pentru a nu ramane repetent trebuie sa faci cam la toate materile ti-as recomanda Mihai Eminescu este la piata unirii sau spiru haret depinde de nota dar alexandru ioan cuza nu ti-as recomanda

| Andrei21341241 a răspuns:

Incearca la Mihai Eminescu daca ai nota e la fel media de admitere din cate stiu si profesorii se adapteaza dupa stilul de intelegere al copilului