| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a întrebat:

Pe care tasta lu' pește să apas ca să salvez jocul la Just cause 2? Am incercat și am apasat tasta esc iar dupa aceea am dat sa salvez dar nu ma lasa. ma enerveaza ca ma tot da de la inceput. si cand zic inceput ma refer la inceputul inceputului jocului. crying

3 răspunsuri:
| Cippri a răspuns:

1)Nu se apasa butoane ba desteptule ca nu joci snake III
2)Ala e prost si daca apesi Alt+F4 se iese din aplicatie
3)Rezolvarea-Right click pe archives_win32 folder in just cause 2 install directory si mergi la proprietes
Run the game as administrator
E o problema de permisiune Incearca si la security tab! Funda te rog!

| AdZi a răspuns:

Acest lucru mi s-a intamplat si mie la Need for Speed Undercover. iar smecheria este sa apesi Alt F4(apasa ambele taste odata). Incearca poate iti merge, Apropo, Funda te rog!

| Manolache_Mihai_Alexandru_1995 a răspuns:

Iata rezolvarea:
1)Right click on the archives_win32 folder in your just cause 2 install directory and go to properties
2)Go to the security tab, change every permissions to allow
3)run the game as administrator