| coosmin24 a întrebat:

Pe ce program sunt meciurile de la cupa mondiala? mersi

5 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

In principal pe TVR 1 si cateva pe Telesport(cele din ultimele meciuri ale grupelor, care se disputa la aceeasi ora).

| hd04wbw a răspuns:

TVR 1 si din cate stiu Telesport.

| matchpoint a răspuns:

Buna ziua. TVR 1 transmite incepand azi de la ora 15 noutatile de la CM2010. Meciul de debut incepe de la ora 17. Toate meciurile sunt transmise de TVR1. Have fun and a lot of beer.

| alexutzu997 a răspuns:

Pe canalul TVR 1! Primul meci incepe la ora 17. Ai tot programul aici : http://www.campionatulmondial2010.ro/meciuri/program