| Alina_Grigore_1987 a întrebat:

Pe Windows xp castiile la mufa din fata functioneaza, dar pe windows 7 ultimate, de ce nu functioneaza? c

2 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Desconecteaza in caz ca ai conectate boxe pentru sunet. conecteaza castile si mergi in panel de control/ sound, unde e difuzorul si pune castile ca dispozitiv predeterminat, si tot acolo dai dublu click pe casti si vezi daca sunt enable

| DaianaSweeT a răspuns:

Ma gandesc la compatibilitatea pentru windowsuri dar nu cred