| LittleAddicted a întrebat:

Mi-am reinstalat windows-ul ( win 7 ultimate) si acum castile mele nu mai functioneaza, am incercat sa mut mufele in toate porturile acelea din spate si tot nu functioneaza, ce trebuie sa fac?

2 răspunsuri:
| 9Mike a răspuns:

Trebuie sa instalezi driverul de sunet.

| LittleAddicted explică (pentru 9Mike):

Pai este instalat, boxele functineaza, si microfonul de la casti functioneaza si daca pun cealalta mufa in portul unde este mufa de la boxe functioneaza si suntetul la casti dar daca il mut in oricare alt port nu se mai aude nimic...