| boborock2011 a întrebat:

Pentru cei din Braila, mai circula tramvaiul care duce in Lacu Sarat?!

5 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Acum vreo doua zile, am vazut un autobuz care facea traseul tramvaiului de Combinat. Dar, la cum le schimba acum traseele si inchid/deschid portiuni de strazi, nu m-as baza pe asta.
Daca vrei sa ajungi la Lacu Sarat, te sfatuiesc sa te duci in Viziru, la capatul lui 4, si sa iei de acolo unul dintre autobuzele care merg spre Chiscani, Gropeni, Tichilesti. Te lasa la PECO Lacu Sarat.

| mixxjim a răspuns:

Am fost de Paste in vizita la niste rude in Braila, se pare ca nu mai circula niciun fel de tramvai, in bariera e rupta toata soseaua, pe Calarasi se circula pe o singura banda ca se lucreaza la portiune de unde au fost scoase liniile de tramvai, prin parc nu mai trece niciun tramvai, deci se pare ca nu mai merge. probabil e maxi-taxi

| kbej a răspuns:

Nu mai circula!happy

| Andreea_Monica_1978 a răspuns:

Nu din pacate sad

| Ţaranule a răspuns:

Am intrebat si eu un prieten si nu numai circula