| mjalex98 a întrebat:

Plec in tabara la statiunea Oglinzi si sunt ingrijorat ca sunt inundatii asa ca puteti sa-mi spuneti vremea acolobig grin va rog.SI vremea din imprejurimi imi spuneti pana pe data de 4 07 2010. va rog!

Răspuns Câştigător
| dragon40 a răspuns:

Nu ie nico inundatie ahaaa cine tea pakalit, e soare cald si frumos,, imi dai si mie fundita ca n-am niciuna plis

10 răspunsuri:
| Cristi_6252 a răspuns:

E frumos la Oglinzi am fost anul trecut si a fost super misto. Vremea de acolo nu e rea e cald e bine. Merita sa te duci e super

| BubbleA a răspuns:

Intra aici: http://vremea.kappa.ro/neamt/oglinzi.html si iti arata vremea pe 15 zile, e destul de exacta

Distractie placuta in tabara!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa nu iti faci griji ca nu sunt inundatii acolo este vi verisioara mea si de la ia stiu!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da si eu voi pleca si ma uit mereu la vreme acolo si e cam asa uneori e soare iar alte ori e senin si frumos

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In ce perioada mergi?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu ma duc in tabara la statiunea Oglinzi.
Pe 16.Care mai vine?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce ma sfatuiti sa-mi iau la mine? Va rog un raspuns concret. rolling eyes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce as putea sa-mi iau la mine timp de 1 saptamana?
Va rog raspunsuri cat mai concrete.
Dau fundita.winking

| mady7991 a răspuns:

Si eu ma duc pe 15 august...si poti sa intri pe net sa vezi cum e vremea.