| mariaciu a întrebat:

Pot anula/sterge un cont de brazzsers?

Răspuns Câştigător
| Sn4k3 a răspuns:

Faci asta:
https://www.ehow.co.uk/how_8581611_cancel-brazzers-account.html
Daca nu te descurci ii contactezi la support, le spui ca vrei sa anulezi abonamentul si o sa te ajute ei.

5 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Abonamentul poti sa-l anulezi, contul nu stiu daca il poti sterge. Dar ce rost are?

| mariaciu explică (pentru Sn4k3):

Pai mi-a luat 160 lei din card si nu stiu cum dracu ca eu am platit pe 1 luna si dupa mam gasit ca mia mai luat

| mariaciu explică (pentru Sn4k3):

Cum anulez abonamentul?

| Sn4k3 a răspuns (pentru mariaciu):

Faci asta:
https://www.ehow.co.uk/how_8581611_cancel-brazzers-account.html
Daca nu te descurci ii contactezi la support, le spui ca vrei sa anulezi abonamentul si o sa te ajute ei.

| GPA a răspuns:

Trimiți mail la support@Brazzers.com și la subiect scrie "REQUEST TO DELETE MY ACCOUNT"

Faci o cerere sau le dai datele contului și-i rogi să te șteargă.

| Dom1 a răspuns:

Normal