| Rusu2111 a întrebat:

Pot face eu id elev pentru un prieten? Ca el nu poate ajunge, dacă îmi dă poză cu carnetul? Dau funda

5 răspunsuri:
| Standt a răspuns:

Nu. Trebuie sa se prezinte personal.

| Lidia09 a răspuns:

Cum adică îți dă poză cu carnetul? Îți dă de copiat?

| Rusu2111 explică (pentru Lidia09):

Da,adică îmi dă toate datele de care am nevoie pentru a completa aceea fișa, dar nu stiu dacă pot face fără ca el să fie prezent acolo

| PufuletiStarNesarati a răspuns:

Eu am link de affilate la Glovo daca vrei livreare gratis in timp ce inveti.

| Rusu2111 explică (pentru PufuletiStarNesarati):

Foarte amuzant, felicitariiii! Pentru oameni ce doresc să mă ajute e vb de tren mai explicit