| Robert1st321 a întrebat:

Pot sa particip la un teatru la casa tineretului din Brăila, dacă nu am 18 ani? Teatrul se numește care pe care cu personaje din Adela.

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Daca nu specifica peste 18 ani, cred ca da.

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Normal ca da! Pe vremea mea scoala dadea abonamente (cu pret redus) la teatru din clasele mici.

| Violleta2022 a răspuns:

Doar daca nu este specificat ca copii sub 18 ani nu ai voie sa mearga,

| mi25 a răspuns:

Am inteles ca vrei sa participi la punerea in scena, nu sa vizionezi. Daca este asa oti cu acordul parintilor. La vizionare poti si fara ei.